5°

Рівненщина вдягне своїх захисників

14 мільйонів гривень спрямують з міського бюджету Рівного на закупівлю теплого одягу для місцевих захисників — так вирішили на останньому засіданні міськвиконкому.

Також передбачили одноразову фінансову допомогу для тих рівненських бійців, хто отримав поранення або захворів на фронті, починаючи від 24 лютого. Отримати її можна буде навіть перебуваючи у госпіталі в іншій області.

“Бригада тероборони Рівненської області неодноразово зверталася до нас із запитами. Тож виділили 14 мільйонів гривень субвенції для підтримки бригади на закупівлю теплого форменого одягу.

Можемо одягнути з голови до ніг: це тепле взуття, бушлат, шапка, термобілизна. Військовослужбовці подали нам свої розрахунки. Але скільки воїнів вдягнемо — не називаємо, щоб ворог не вирахував кількість.

Ще півтора мільйона гривень виділили для потреб добровольчого формування Рівненської територіальної громади.

Також ініціював підтримку військовослужбовців, наших хлопців і дівчат, які захищають країну на передовій. Зокрема, запропонував, щоб наші військовослужбовці отримували кошти на реабілітацію, на лікування — ті, хто отримав поранення, контузії, каліцтва, травми, захворювання під час безпосередньої участі в період воєнного стану і які можуть підтвердити це довідкою військово-лікарської комісії.

Такі воїни зможуть отримати компенсацію від міської влади: в розмірі 20 тисяч гривень, якщо отримали поранення внаслідок військових дій під час виконання своїх обов’язків, і 10 тисяч гривень, якщо захворіли. Якщо ж бійці перебувають у госпіталі в іншому місті, умовно — в Дніпрі чи Запоріжжі, або не можуть самостійно пересуватися, то оформити документацію тут у Рівному можуть їхні найближчі родичі — дружини, батьки. Потрібно звертатися в департамент соціальної політики на вул. Соборній, 12 і там отримати всю необхідну інформацію”, – повідомив мер Рівного Олександр Третяк.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp