10°

Рівненщина втратила на війні чотирьох захисників

У селі Понебель Городоцької громади провели в останню дорогу загиблого солдата, старшого стрільця Національної гвардії України Романа Малецького.

Народився Роман 20 травня 1990 року у с. Понебель. Закінчив Карпилівську гімназію, а потім Клеванський професійний ліцей.

Роман Малецький з перших днів повномасштабного вторгнення рф став на захист нашої держави. Служив у 3-й бригаді оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана.

Загинув Роман 21 серпня 2023 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Роботино Запорізької області.

Поховали захисника на місцевому кладовищі.

У загиблого Героя залишилася мама, батько та дві сестри.

У селі Милятин Острозької громади віддали останню шану воїну Сергію Головку. 50-річний військовослужбовець помер у лікарні 9 жовтня 2023 року.

Сергій Головко у цивільному житті працював механізатором на місцевому підприємстві. З перших днів повномасштабної війни він поповнив лави Збройних Сил. Під час служби був важко поранений, після того комісований із ЗСУ за станом здоров’я. Проте війна не лишила Сергієві шансів на повноцінне життя.

До Небесного легіону Захисників України приєднався Любомир Мельничук із Млинівщини. Герою був всього 21….

Захисник народився 27 липня 2002 року. Проживав у селі Добрятин Млинівської тергромади. Навесні 2023-го хлопець повернувся з Німеччини, отримав диплом бакалавра Рівненського державного гуманітарного університету (майбутній вчитель історії) та вже 29 травня пішов добровольцем у ЗСУ.

Солдат, стрілець-снайпер загинув

6 жовтня 2023 року від травм, отриманих внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Урожайне Донецької області.

Поховали полеглого захисника на місцевому кладовищі.

У Вараші попрощалися з нацгвардійцем Русланом Кичаном.

Помер молодший сержант 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана під час відпустки.

Захисник навчався на слюсаря вентиляційних систем у ПТУ ВП РАЕС. Також у 1999 році завершив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя за спеціальністю інженер-механік.

Працював у Цеху з ремонту загальностанційних систем РАЕС. Мобілізували Руслана на захист України на початку березня 2022 року.

Без батька залишився син-підліток.

Поховали воїна у селі Зносичі Немовицької громади Сарненського району.

Вічна слава та шана Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp