20°

Рівненщина втратила на війні двох захисників

Сергій Чорнобай народився 31 травня 1986 року в місті Кремінна на Луганщині. Навчався у місцевій школі, ПТУ за фахом “Газозварювальник” та технікумі в місті Рубіжне за фахом «Шахтар». Сергій працював шахтарем у Кремінній, але після початку повномасштабного вторгнення, у квітні 2022 року, аби врятувати дружину та дітей, переїхали до Рівного. Вже тут він став на облік у військкоматі. А 31 жовтня 2022 року поповнив лави Збройних Сил України. 20 грудня того ж року рідні отримали повідомлення, що Сергій вважається зниклим безвісти у районі рідної Кремінної. З лютого 2023 року українська сторона намагалася обміняти тіло Героя, потім було встановлення особи через аналіз ДНК. Нарешті 14 березня 2024 року тіло Захисника поховали з усіма почестями, на які заслуговує Герой. 

36-річний солдат Сергій Чорнобай загинув 20 грудня 2022 року на Луганщині, захищаючи рідну землю. Він просив дружину у будь-якому випадку завезти його додому. Рідні сподіваються, що зможуть виконати це бажання після звільнення міста.

Олександр Черемха народився у селі Харалуг, що на Кореччині. Закінчив Рівненський текстильний технікум, працював майстром-складальником металопластикових вікон.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, одразу пішов до військкомату. Він хотів захистити свою сім’ю: дружину, трьох діток, онука. З грудня 2022 року поповнив лави Збройних Сил України, служив на Волині, Івано-Франківщині, а потім на Донеччині. 49-річний солдат Олександр Черемха, вірний військовій присязі, загинув 9 березня 2024 року на Донецькому напрямку в боротьбі за свободу України. Поховали воїнів на кладовищі «Нове» міста Рівного.

Вічна пам’ять і слава українським Воїнам! Щирі співчуття рідним загиблих Героїв!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp