8°

Рівненщина втратила на війні п’ятьох захисників

Рівненщина провела в останню дорогу п’ятьох захисників: Євгена Білодуба, Ярослава Грилюка, Вадима Тарасюка, Вадима Матвєєва, Юрія Ковальчука.

Квасилівчанин Євген Білодуб народився та виріс у Києві. У столиці здобув фах слюсаря та зварювальника. По завершенню навчання приїхав до сестри у Рівне та й залишився тут. Після одруження із сім’єю переїхав у Квасилів. Саме тут разом з дружиною ростили донечок.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення рф в Україну, Євген, який був зареєстрований у Києві, став на облік у військкоматі. Він не служив раніше в армії, але вирішив захищати свою країну.

15 березня 2022 року його мобілізували. У січні 2023 року дружині повідомили, що воїн зник безвісти.

43-річний солдат Євген Білодуб загинув 24 січня 2023 року від отриманих поранень поблизу села Павлівка Донецької області.

Поховали Героя на кладовищі «Нове».

На Кореччині назавжди попрощалися із земляком Ярославом Грилюком, 1974 року народження.

24 січня 2023 року військовий загинув унаслідок отриманого поранення під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини в районі населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.

Поховали воїна на Георгіївському кладовищі в Корці. Військові здійснили залп зі стрілецької зброї, рідним вручили Державний Прапор України.

Березнівщина провела в останній земний шлях Вадима Тарасюка, 1978 року народження.

Захисник народився і проживав у селі Кургани. У 1993 році закінчив місцеву школу, а згодом Березнівський лісовий коледж.

Командир відділення сержант Вадим Тарасюк із серпня 2022 року у лавах Державної прикордонної служби захищав Україну від російського ворога. Упродовж березня – червня 2023 року виконував завдання під Бахмутом. Додому приїхав у короткотривалу відпустку.

Чоловік самотужки виховав двох доньок, був дідусем.

Під час відпустки 19 липня Вадим Тарасюк помер. Поховали захисника на кладовищі у рідному селі.

У Радивилівській громаді попрощалися із головним сержантом Вадимом Матвєєвим.

Військовий – житель села Опарипси, випускник Мирогощанського аграрного коледжу. На службі виконував обов’язки старшого диспетчера командного пункту штабу військової частини. Воїн помер 16 липня 2023 року під час несення військової служби у Сумах. Йому назавжди залишиться 41…

У Демидівській громаді попрощалися із Героєм Юрієм Ковальчуком.

Захисник – уродженець с. Вербень, проживав у селі Перемиль. На військовій службі виконував обов’язки стрільця десантно-штурмової роти. Воїн загинув 23 червня під час виконання бойового завдання поблизу с. Іванківське Бахмутського району Донецької області. Йому було лише 30…

Щирі співчуття рідним і близьким…

Вічна пам’ять і шана Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp