5°

Рівненщина – за крок до “помаранчевої” епідзони

На Рівненщині прогнозують складнішу ситуацію з COVID-19, аніж у весняний максимум. Про це 7 жовтня заявив головний санітарний лікар області Роман Сафонов і додав, що значно зросла смертність. В профільному меддепартаменті просять МОЗ дозволу відкрити інші лікарні для прийому хворих.

Лише за перший тиждень жовтня від ускладнень померли 48 жителів області. Це рівно стільки ж, скільки за увесь вересень. Найвищий відсоток смертності серед людей 65+.

“Простежується значне зростання кількості летальних випадків. При цьому, відсутні смерті серед вакцинованих осіб”, – заявив головний санлікар області Роман Сафонов.

Динаміка госпіталізації в області перевищена і, за даними заступниці директора департаменту охорони здоров’я Олени Гандзюк, становить 56%.

“Нині зайнято вже 52,9% ліжок хворими на коронавірус, тому область звернулася до Міністерства охорони здоров’я щодо включення до переліку “ковідних” лікарень у Гощі та Рокитному”, – повідомила Олена Гандзюк.

За минулі три доби на Рівненщині фіксували по пів тисячі нових випадків коронавірусу. Захворюваність зросла у більшості громад, найбільше – у Березнівській, Сарненській та Рокитнівській.Рівненщина – за крок до "помаранчевої" епідзони. Лікарі пояснили у цифрах, що відбуваєтьсяРівненська ОДА

За підсумками наради, яку провели в ОДА за участі спеціалістів, голова облдержадміністрації Віталій Коваль доручив керівникам чотирьох районів підготуватися до впровадження посилених карантинних заходів на територіях, де є динаміка захворювання понад 50%.

Загалом з початку пандемії на Рівненщині коронавірус офіційно підтвердили у майже 88 тисяч людей. Від ускладнень померли понад 1300 хворих.

Джерело: Суспільне