13°

Rivne Media Рівне Медіа

Рівненщину засипає снігом: яка ситуація з автобусними рейсами?

На Рівненщині вирує негода, однак це не вплинуло на роботу громадського транспорту в області. Наразі не було зафіксовано зривів рейсових маршрутів через сніг. Однак, упродовж доби можливі перебої з доїздом до віддалених сіл.

Зокрема, начальник автобусної станції Рівного Павло Мінчук зазначає, що усі рейси на Рівненщині вийшли та дісталися до місця призначення зранку.

«В основному всі, навіть ті, що вчора ще не їхали, сьогодні вже поїхали. Наприклад, Соснове через Гощу, села на Бугрин, Млинів, теж всі поприїжджали. Демидівка приїхала, але не знаємо, що там буде до кінця дня», – повідомив Павло Мінчук.

Він уточнив, що у випадку льодового дощу водії орієнтуватимуться кожен окремо. Наразі погодні умови дозволяють курсувати в штатному режимі.

Проте, найскладнішим залишається Гощанський напрямок, – каже начальник автостанції «Чайка» Олександр Рашкевич. Деякі з сіл цього напрямку не мали сполучення вже у середу ввечері, 10 лютого.

«Поки що все стабільно. Є декілька зривів, але вони явно не пов’язані з цими нюансами. Не знаю, у всі напрямки їдемо. Чи до кінцевих доїжджають – поки що не готовий казати, бо ще не володію вією інформацією», – сказав Олександр Рашкевич.

Також обидва начальники зазначили, що погода може вплинути на курсування автобусів до кінця дня.

Джерело: Рівне Медіа