17°

Рівненські атомники ремонтують автівки для захисників

Джерело: Голос України

Рівненські атомники відремонтують черговий автомобіль для українських вояків, що був задіяний у операціях на сході країни.

Із проханням допомогти з автомобілем підвищеної прохідності УАЗ-31512 до керівництва АЕС звернулись військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. За підтримки генерального директора підприємства Павла Павлишина машину було доставлено в транспортний цех для ремонту силами небайдужих працівників у позаробочий час. На рахунку атомників це вже п’ята автівка, яку вони відновлюють для армійців. До слова, останній відремонтований влітку автомобіль «Урал» сьогодні відмінно служить на передовій бійцям 30-ї окремої механізованої бригади.

Волонтери РАЕС спільно із місцевою організацією Української спілки ветеранів Афганістану вже зібрали приблизно 32 тисячі гривень на ремонт техніки. Зокрема активісти розпочали пошук запчастин, у чому їм допомагають небайдужі українці. Паралельно до волонтерської групи вже надходять й інші подарунки для українських героїв. Зокрема з надією на завершення війни працівниці Палацу культури РАЕС Лариса Оберніхіна, Анна Грицюк, Жанна Палей та Світлана Марич сплели два десятки пар теплих шкарпеток, які, як вони сподіваються, хоч трішки зігріють захисників цієї зими.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp