-3°

Рівненські атомники зібрали для українських військових 26 тис. грн

Персонал Рівненської АЕС незмінно підтримує захисників Вітчизни, які стоять на сторожі територіальної цілісності та суверенітету держави на сході України.

Рівненські атомники зібрали для українських військових 26 тис. грн

Від початку 2021 року волонтерський рух РАЕС зібрав 26,6 тисячі гривень, частину з яких уже спрямовано на допомогу українським військовим. А торік підприємство перерахувало до державного бюджету 46,78 мільйона гривень військового збору, які спрямовано на підтримання Збройних Сил України.

Днями волонтери РАЕС надіслали черговий гуманітарний пакунок захисникам у зону проведення операції Об’єднаних сил. Болгарка, шуруповерт, а також генератор було передано для 130-го розвідувального батальйону. 5 тисяч гривень було перераховано на лікування онкохворого молодого військового – учасника ООС з міста Вараша.

Також 3 тисячі гривень використано на пальне для поїздки батьків загиблого 23-річного військового з Вараша Василя Килюшика до Краматорська на проведення експертизи ДНК.

За словами працівника РАЕС, голови місцевої Спілки афганців Петра Ширка, волонтери й надалі продовжують вести “фронт підтримки” воїнів.

– Хлопці на фронті відчувають підтримку своїх земляків та передають слова вдячності кожному, хто не залишається осторонь і допомагає їм надійно стояти на передовій, захищати свій народ. До нас уже звернулися з черговим проханням: вояки потребують ємності для зберігання й перевезення води, шлангів, канатів та морозильної камери, говорить Петро Ширка.