19°

Рівненські байкери влаштували підводне весілля у Червоному морі (ФОТО)

Байкер із Рівного Андрій Супрунюк та Мирослава Мишкевич одружилися на дні Червоного моря у западині, де затонув корабель “Тістлегорм” на борту з мотоциклами.

“Раз на рік тиждень пірнаємо з аквалангами, вже професійні дайвери. Для цього винаймаємо яхту і плаваємо Червоним морем. По ціні це стільки ж, як відпочити у пристойному готелі на побережжі Єгипту чи Туреччини. У 640 євро з людини включене і харчування, і пірнання”, – каже Андрій.

Пропозицію руки і серця чоловік робив також під водою. У жовтні минулого року під час відпочинку на яхті пара пірнула під воду для фотосесії. В цей час чоловік знаками показав на своє серце і простягнув руку коханій. Вона кивнула головою на знак згоди. На суші підтвердив пропозицію словами. Весілля зіграли 3 квітня.

Підготуватися до весілля допомогла дизайнер з Рівного Богуслава Якушевська. Вона багато років до того шила одяг для нареченої і знала всі її вподобання.

“Для мене пошили білий купальник з металевими вставками, гетри та фату, чоловік був у білому комбінезоні”, – пригадує Мирослава.

На глибину у 22 метри пара спускалася разом з інструктором та фотографом. До останнього був ризик перенести офіційну церемонію, бо в день весілля похолодало і сильно збивала підводна течія. Тому, щоб спуститися, інструктор натягнув мотузку, по якій молоді поступово опинилися внизу.

“Зазвичай у тому місці дуже багато туристів, але того дня не було. До того ж, нам довелося занурюватися у гідрокостюмах. На глибині одягли одне одному обручки”, – каже Андрій.

Потім ще раз занурилися на меншу глибину разом з друзями і під водою пили шампанське. Зробити це можливо виключно на глибині до 10 метрів. Святкування продовжили на яхті. Для нього дизайнерка пошила легку сукню для яхтингу з мереживом та білу теніску і блакитні шорти для нареченого. Увесь одяг подарувала нареченим.

“Весілля було без родичів. Лише ми і друзі. Батьки з обох боків сприйняли таку ідею нормально. Вони знають про нашу любов до активного відпочинку. Плануємо зібрати всіх влітку на природі, де організуємо невеличкий пікнік”, – додає Андрій.

Повідомляє Gazeta.ua