12°

Рівненські ІТ-шники розроблять першу в Україні гру, яка вчитиме дітей правилам безпеки

Першу в Україні гру для гаджетів, яка дозволить в ігровій формі навчити дітей правилам безпеки, розроблять рівненські ІТ-шники разом із коледжом економіки та бізнесу. Вона розрахована на школярів віком від 6 до 12 років.

За словами начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, це перший такий продукт в Україні.

Гра складатиметься з 40 безпекових рівнів та працюватиме на платформах Android / iOS. Гравець є рятівником-новобранцем, який став у ряди ДСНС. Познайомитись із усім йому допомагає робот зі штучним інтелектом С.А.Н.Д.Е.Р.С. (Система автоматичного навчання дітей елементам рятувальної справи).

Детальніше про розробку можна дізнатися у відеопрезентації https://youtu.be/VMLgINDPJ5k.

«Сьогодні підписали Меморандум про створення гри. У майбутньому плануємо долучити до неї й інші рівні з різними навиками. Наприклад, надання першої медичної допомоги. Важливо, що Рівненщина стає територією нових ідей та продуктів, які потім масштабуються на всю Україну.

Гра «Рятівничок» навчить необхідним правилам школярів, і через десять років ми отримаємо свідоме покоління, яке матиме чітке уявлення про безпечний побут, про стратегію поведінки в тих чи інших ситуаціях. А через дітей навчатимуться і дорослі», – зазначив Віталій Коваль.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp