19°

Рівненські медики врятували життя біженця та його дитини

У Рівненській обласній клінічній лікарні чоловікові видалили уламок металу, який застряг за сантиметр від серця. Допис із подякою від нього з’явився на сторінці медзакладу у Facebook. Пацієнт із сім’єю потрапив під обстріл, його дружина, прикриваючи доньку, загинула.

Родина Сергія Стоцького їхала житомирською трасою, там потрапила під обстріл російських військ. Дружина загинула, прикриваючи собою півторарічну доньку, — повідомив чоловік.

“Я і дитина отримали множинні уламкові поранення. Першу допомогу нам надали в Боярці, після чого нас волонтери вивезли до Рівного. Мене госпіталізували з діагнозом “проникне вогнепальне поранення грудної клітки справа”, — написав Сергій Стоцький.

Він уточнив, що п’ятисантиметровий уламок проламав ребро, пошкодив легеню та застряг за сантиметр від серця. Цей уламок йому діставали в Рівному. Також множинні уламкові поранення отримала і його донька. Чоловік публічно вирішив подякувати рівненським лікарям та медсестрам за збереження життя.

“Тепер можу вільно дихати і піклуватись про свою маленьку дочку!”, — написав пацієнт.

Також, за його інформацією, станом на 7 квітня у лікарні перебувають десять військовослужбовців, половина з яких — з пораненнями. Цивільних пацієнтів з областей, де ведуться активні бойові дії, в лікарні поки немає.