Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Рівненські плавці здобули перемоги “Кубку Олімпійських Чемпіонів 2019” (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-04-2019  12:15
Рівненські плавці здобули перемоги “Кубку Олімпійських Чемпіонів 2019” (ФОТО)

13-14  квітня 2019 року в Ужгороді проходив відкритий дитячий турнір з плавання “Кубок Олімпійських Чемпіонів 2019”

Приймали участь близько 400 учасників з таких команд: Надія ДЮСШ Україна, СДЮСШОР м. Київ, К3Swim Львів, Авангард Житомир, КДЮСШ, Березне, Бориспіль ДЮСШ, ДЮСШ 18 м. Київ, ДЮСШ 2 Івано-Франківськ, ДЮСШ 3 м. Рівне, ДЮСШ Енергодар, КДЮСШ 1 м. Тернопіль, НА СТАРТ м. Ужгород, ПДЮСШ 3 м. Полтава, РК ДЮСШ м. Вишгород, СДЮСШОР 9 м. Київ, СДЮСШОР Динамо 1, СДЮСШОР 2 м. Рівне 1, СДЮСШОР 2 м. Рівне 2, СК ЕЛІТ.

Команда СДЮСШОР 2 посіла загальне третє місце, а загалом рівняни зайняли багато призових місць.

СДЮСШОР2 Рівне:

Золото

50m Вільний стиль хлопці – РУБЛЬОВ Ян

100m  Вільний стиль хлопці – РУБЛЬОВ Ян

400m  Вільний стиль хлопці – РУБЛЬОВ Ян

50m На спині хлопці – РУБЛЬОВ Ян

100m На спині хлопці – РУБЛЬОВ Ян

Срібло

200m  Вільний стиль хлопці – МОКРИНСЬКИЙ В’ячеслав

400m  Вільний стиль хлопці – ШУСТ Віктор

50m Брас хлопці – ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб

100m Брас хлопці – ЗЕЛІНСЬКИЙ Гліб

400m  Вільний стиль дівчата – КОБЗЄВА Олена

50m На спині дівчата – ФЕДОРЧУК Христина

100m На спині дівчата – ФЕДОРЧУК Христина

100m Батерфляй дівчата – КОБЗЄВА Олена

Бронза

400m  Вільний стиль хлопці – МАНЬКО Максим

100m На спині хлопці – ШУСТ Віктор

200m Комплекс хлопці – ШУСТ Віктор

200m Комплекс хлопці – РУБЛЬОВ Ян

50m  Вільний стиль дівчата – ГІЛЬОВА Аріна

100m  Вільний стиль дівчата – ГІЛЬОВА Аріна

100m На спині дівчата – ПАХУТ Оксана

100m Брас дівчата та молодші – ГІЛЬОВА Аріна

200m Комплекс дівчата – КОБЗЄВА Олена

100m На спині хлопці – ЯЦУТА Дмитро

ДЮСШ 3 Рівне

Золото:

50m  Вільний стиль хлопці – ГРИЦЮК Максим

100m  Вільний стиль хлопці – ГРИЦЮК Максим

100m На спині хлопці – ВАЛЕР Тимофій

50m Батерфляй хлопці – ЛИБУСЬ Ілля

50m На спині дівчата – КОНОНЧУК Ліза

Срібло:

50m На спині хлопці – ВАЛЕР Тимофій

100m На спині дівчата – КОНОНЧУК Ліза

50m Батерфляй дівчата – ТРАЧУК Влада

100m Батерфляй дівчата – ТРАЧУК Влада

100m Комплекс дівчата  – ТРАЧУК Влада

Бронза

50m Брас хлопці – ДУЛЮК Назар

100m Брас хлопці – ДУЛЮК Назар

100m Батерфляй хлопці – ЛИБУСЬ Ілля Мальчики

100m Батерфляй хлопці  – ЯКОБЧУК Максим

100m Комплекс хлопці – ЛИБУСЬ Ілля

50m Брас дівчата – ТИМОШЕНКОВА Мартіна

100m Брас дівчата – ТИМОШЕНКОВА Мартіна

Пишаємося нашими переможцями



Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


26C°
7м/с