Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Рівненські плавці здобули перемоги на обласних змаганнях з плавання (ФОТО) ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
08-04-2019  17:45
Рівненські плавці здобули перемоги на обласних змаганнях з плавання (ФОТО)

5-6  квітня 2019 року в Дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 проходив Чемпіонат Рівненської області серед юнаків та дівчат 2007-2008 року народження.

Участь приймали команди з КДЮСШ Березне, КДЮСШ  РАЕС м.Вараш, СДЮШОР 2 м. Рівне, ДЮСШ 3 м. Рівне

Рівняни стали переможцями й призерами в багатьох змаганнях:

50 метрів на спині серед дівчат: Конончук Ліза, Міскевич Валерія, Ширікова Марія

50 метрів на спині серед юнаків: Юрчик Микола, Опанасюк Віталій, Мормон Дмитро, Гудзало Артур

50 метрів батерфляй – дівчата: Трачук Влада, Григор’єва Дарія, Савченко Олександра, Радчук Софія

50 метрів батерфляй – юнаки: Либусь Ілля, Регеда Марк, Рубльов Ян, Бондаренко Дмитро

200 метрів вільний стиль – дівчата: Коночнук Єлизавета, Кундеус Дарія, Кобзєва Олена, Матвійчук Олександра, Мощук Мар’яна

200 метрів вільний стиль – юнаки: Грицюк Максим, Сафронюк Артем, Мокринський В’ячеслав, Лустюк Артем, Заборський Дмитро

200 метрів брас – дівчата:  Тимошенкова Мартіна, Ліщук Лідія, Хитруш Євгенія

200 метрів брас – юнаки: Дулюк Назар, Кисіль Богдан, Мастюк Іван, Зелінський Гліб, Романчук Іван, Мазурок Дмитро

100 на спині – дівчата: Глущенко Варвара, Міскевич Валерія, Мазурик Софія, Сухляк Єлизавета

100 на спині – юнаки: Валер Тимофій, Опанасюк Віталій, Яцута Дмитро

100 батерфляй – дівчата: Симонюк Тетяна, Савченко Олександра, Кобзєва Олена, Радчук Софія

100 батерфляй – юнаки: Гейдек Максим, Киселюк Едуард, Заборський Д.

100 комплексне плавання – дівчата: Трачук Влада, Григор’єва Дарія, Левчук Дарія, Пахут Оксана, Ширікова Марія, Бабік Ольга

100 комплексне плавання – юнаки: Либусь Ілля, Мормон Дмитро, Самковський Богдан, Рубльов Ян, Лустюк Артем, Бондаренко Дмитро

50 вільний стиль – дівчата: Тимошенкова Мартіна, Кундеус Дарія, Щур Тіна, Ширікова Марія

50 вільний стиль – юнаки: Грицюк Максим, Бондаренко Дмитро

50 брас – дівчата: Тимошенкова Мартіна, Ліщук Лідія, Нараєвська Настя, Нечепорук Юлія

50 брас – юнаки: Мастюк Іван, Дулюк Назар, Ящук Дмитро, Іманбаєв Максим, Мазурок Дмитро

200 на спині – дівчата: Глущенко Варвара, Конончук Ліза, Міскевич Валерія

200 на спині – юнаки: Валер Тимофій, Сафронюк Артем, Яцута Дмитро, Зелінський Гліб

200 батерфляй – дівчата: Савченко Олександра, Радчук Софія, Мощук Мар’яна

200 батерфляй – юнаки: Мокринський В’ячеслав, Гейдек Максим, Родзинський Михайло,  Заборський Дмитро

100 вільний стиль – дівчата: Глущенко Варвара, Григор’єва Дарія, Кобзєва Олена, Матвійчук Олександра

100 вільний стиль – юнаки: Грицюк Максим, Регеда Марк, Лустюк Артем

100 брас – дівчата: Ліщук Лідія,  Дубовая Агнія, Хитруш Софія, 3 Нечепорук Юлія

100 брас – юнаки: Ящук Дмитро, Мастюк Іван, Кисіль Богдан, Зелінський Гліб, Романчук Іван, Іманбаєв Максим

200 комплексне плавання – дівчата: Трачук Влада,  Симонюк Тетяна, Нараєвська Анастасія, Пахут Оксана

200 комплексне плавання – юнаки: Дулюк Назар, Сафронюк Артем, Рубльов Ян, Романюк Денис, Кузьмич Владислав

Пишаємося нашими юними переможцями.



Коментарі:

Поділитися:

Читайте також:


8C°
4м/с