18°

Рівненьські поліцейські відвідали евакуйованого з Гостомеля хлопчика

Сюрприз влаштували для 11-річного Богдана співробітники Національна поліція України в Рівненській області та Рівненського РУП. Подарунки та екскурсія від правоохоронців стали для хлопчика справжньою несподіванкою.

Нагадаємо, 14 березня жителі Гостомеля на автівці привезли хлопця до  Рівненського районного управління поліції, оскільки самі прямували за кордон, а вивезти його із собою не мали змоги. Ювенальні поліцейські спільно із службою у справах дітей та волонтерами знайшли родину, яка погодилась тимчасово взяти дитину на виховання.

Поліцейські вирішили зустрітися із хлопчиком. Спочатку Богдан мав змогу «покермувати» службовою автівкою, а потім на нього чекала цікава та пізнавальна поїздка. Поліцейські познайомили Богдана із чотирилапими вихованцями кінологічного центру ГУНП в Рівненській області. Тут він мав змогу побачити тренування службових собак та долучитися до цього особисто.

Опісля — візит до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС у Рівненській області, де на приїзд цього гостя також чекали із нетерпінням.

Із особливою цікавістю хлопець розглядав об’єкти під мікроскопом, слухав експертів про роботу спеціалізованих лабораторій та їх дослідження, а потім вчився знімати відбитки пальців. Також оглянув зразки фото-та відеотехніки, якою раніше користувалися фахівці. Наостанок — найприємніший подарунок від співробітників Центру — мобільний телефон.

«Це був один із найкращих днів у житті»- такими словами підсумував день Богдан.

Поліцейські в свою чергу впевнені, що найкращий день в житті хлопчика ще попереду.