15°

Рівненські рятувальники продовжують надавати допомогу населенню північних районів області (ФОТО, ВІДЕО)

Рятувальники Рівненщини протягом минулої доби дванадцять разів виїжджали для надання допомоги населенню по відкачуванню води з приватних господарств у Рокитнівському, Сарненському, Костопільському, Володимирецькому, Дубенському районах.  

Вони і зараз продовжують надавати допомогу місцевому населенню північних районів області, чиї домоволодіння підтопили грунтові води внаслідок сильних дощів. Окремо співробітники ДСНС проводять моніторинг ситуації у Рокитнівському районі за допомогою квадрокоптера. Нагадаємо, що на Рокитнівщині ситуація з підтопленнями дещо складніша, ніж в інших сусідніх районах. Загалом до надання допомоги залучено 9 мотопомп, 6 авцистерн та 30 рятувальників.

Рятувальники моніторять ситуацію з підтопленям у Рокитнівському районі з квадрокоптера

Рівненські рятувальники продовжують надавати допомогу місцевому населенню північних районів області, чиї домоволодіння підтопили грунтові води внаслідок сильних дощів. Окремо співробітники ДСНС проводять моніторинг ситуації у Рокитнівському районі за допомогою квадрокоптера. Нагадаємо, що на Рокитнівщині ситуація з підтопленнями дещо складніша, ніж в інших сусідніх районах. Загалом до надання допомоги залучено 9 мотопомп, 6 авцистерн та 30 рятувальників.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Субота, 18 травня 2019 р.