21°

Рівненські рятувальники провели для маленьких слухачів основи безпечної життєдіяльності

Як боротися з вогнем – повинні знати рятувальники. Як його уникнути – це мають знати діти. В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» 16 червня працівники Рівненського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області завітали з «профілактичним рейдом» до обласної дитячої бібліотеки, де в цікавій та ігровій формі розповіли учням спеціальної школи №15 основні правила безпечної життєдіяльності.

Спочатку рятувальники розповіли про різні види небезпечних подій та надзвичайних ситуацій, продемонстрували малюкам декілька профілактичних навчальних відеороликів та нагадали про основні правила для запобігання виникнення пожеж, заходи безпеки при відпочинку на воді, в екосистемах, при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Такі бесіди для учнів надзвичайно корисні, переконані педагоги, їх забагато ніколи не буває, тим паче діти просто щасливі від такого спілкування, тому запросили рятувальників і надалі навідуватися в гості.

Співробітники Держслужби постійно проводитимуть серед школярів таку профілактичну роботу, щоб вони не забували простих правил безпеки та постійно пам’ятали як діяти в тій чи іншій ситуації, адже саме дитячі пустощі часто призводять до біди та трагічних наслідків.

Джерело: ДСНС