-10°

Рівненські тепловики повернули тепло мешканцям столиці: кияни подякували за допомогу

Мешканці одного з житлових будинків у Києві висловили щиру вдячність фахівцям з Рівного, які допомогли відновити теплопостачання після пошкоджень, спричинених ворожими обстрілами.

Нагадаємо, бригада ТОВ «Рівнетеплоенерго» нещодавно працювала у столиці, де разом із київськими комунальниками ліквідовувала аварії на теплових мережах. Роботи проводилися у вкрай складних умовах — за низьких температур, під час повітряних тривог та з постійною загрозою повторних обстрілів.

Попри всі труднощі, рівненські спеціалісти оперативно виконали ремонт, що дозволило відновити опалення в житлових будинках та повернути людям тепло.

На адресу підприємства надійшов лист-подяка від мешканців будинку №11 на вулиці Ентузіастів у мікрорайоні Русанівка. У зверненні кияни висловили вдячність за якісну роботу в складних умовах та окремо відзначили професіоналізм і людяність зварювальника Олександра Бруненка.

«Ви повернули нам не лише тепло в оселях, а й віру в людей. У такий непростий для країни час особливо важливо відчувати підтримку й знати, що ніхто не залишається наодинці з проблемою», — зазначили мешканці будинку.

Робота рівненських тепловиків стала ще одним прикладом єдності та взаємодопомоги між громадами, які разом тримають енергетичний фронт країни.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp