6°

Рівненські військовослужбовці подякували жінкам

Військовослужбовці Рівненщини подякували жінкам (ВІДЕО)

Їм нема кому подарувати квіти, тому замість них це роблять військові. ОК «Захід» вшанували пам’ять тих хто віддав своє життя за мирне небо над головою. Олеся Джум розповість більше.

«Час не лікує – він лише притуплює біль». Так говорить вдова героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка, Вікторія. На Майдані, її чоловіка прозвали «Тризубом». Валерій Опанасюк був одним із 48 учасників Революції Гідності, які загинули в Києві 20 лютого. Оперативне командування «Захід» прийшли до Вікторії, аби подякувати їй за чоловіка.

Мені дуже приємно отримати від чоловіків таких і квіти і солодощі. Насправді всі жінки люблять приємні такі моменти в своєму житті, тому мені дійсно дуже приємно і я дякую нашим військовим за таку чудову ініціативу, проявлену з їхньої сторони, – Вікторія Опанасюк –  вдова Героя Небесної Сотні.

До вітання цьогоріч долучився і Сергій Ляховчук. Переконаний, добрі справи потрібно робити від душі та вітати жінок не лише 8 березня.

Це дуже важно їм дуже важно, якби ми сьогодні не приїхали до них би сьогодні то їх би ніхто не привітав. Зараз їм приємно і вони в піднесеному настрої і чуствоють, що про них позаботились.

 А це матері хлопців, які загинули в зоні Ато у 2014 році. Син Наталії Куришко у свої 20 років пішов захищати кордон країни. Говорить, дуже приємно, що про подвиг її дитини пам’ятають.

Я багато чую, що кажуть, не робіть такого не тривожте серце матерів. Я хочу сказати, серця наші будуть завжди боліти,  а от такі заходи що роблять для наших дітей це є такою маленькою крапелькою ліків на наші серця, тому що якщо перестануть мені здається згадувати наших хлопців і перестануть робити такі заходи  томи будемо думати, що марно мабуть наші діти загинули марно, – Наталія Куришко – мама загиблого

Це ще одна мама героя – Оксана Баранова_Орел. Її син був єдиним у сім’ї і його життя забрала війна.

Він ішов в той день і казав, мама хто як не я тебе захистить. Я зараз тобі даю запитання, сину хто тепер мене захистить. Тебе нема зі мною, – Оксана Баранова-Орел – мама загиблого

З нагоди прийдешнього свята весни військові Рівненщини  вшанували загиблих героїв, цим самим відали подяку матерям їхніх синів.

Вітаємо, їхніх матерів, дружин з наступаючим святом такі заходи з ініціативи керівництва обласного територіально центру комплектування та соціальної підтримки Рівненського проводяться регулярно щорічно. Кожне свято яке є загальнодержавне ми намагаємось як можемо відзначити цих людей і вшанувати пам’ять загиблих героїв, – Микола Охман – військовий комісар Сарненського районного територіального комплектування та соціальної підтримки

До такої ініціативи приєднались і військові ОК «Захід» .

Дозвольте мені від імені командувача військ, командування оперативного командування «Захід», офіцерів управління та військовослужбовців привітати всіх жінок з восьмим березня, побажати миру, щастя ,любові. І ми дякуємо вам за життя, – Андрій Рисюк – підполковник, начальник відділення цивільно-військового співробітництва штабу ОК «Захід»

Андрій Рисюк додає, аби проявити увагу до своєї жінки, не потрібен особливий день – це можна робити повсякчас.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp