-1°

Рівненські вибухотехніки працюють над розмінуванням Харківської області

Фахівці вибухотехнічної служби з Рівненщини й надалі виконують завдання на Харківщині. Практично щодня до них звертаються місцеві мешканці, які знаходять підозрілі та потенційно небезпечні предмети.

Про це повідомили в Нацполіції Рівненської області.

Нещодавно жителі одного з населених пунктів виявили на полі уламки ворожого безпілотника. Під час обстеження вибухотехніки встановили, що БПЛА мав нерозірвану бойову частину й становив серйозну загрозу. Після вилучення пристрій знищили у спеціально визначеному безпечному місці.

Правоохоронці продовжують працювати на локаціях після ворожих обстрілів — на місцях падіння ракет і дронів. Спеціалісти оглядають пошкоджені житлові будинки та об’єкти критичної інфраструктури, а також проводять очищення територій від вибухонебезпечних предметів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp