18°

Рівненську АЕС перевірятиме Паризький центр

Джерело: Офіційний веб-сайт РАЕС

НАЕК «Енергоатом» приєднається до Паризького центру Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують АЕС (ВАО АЕС) за програмою Партнерські перевірки, яка є однією із найважливіших програм Асоціації.

За ініціативи НАЕК «Енергоатом» під час Генеральної асамблеї ВАО АЕС у Лондоні було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Компанією та Паризьким центром (ПЦ) Асоціації. Документ підписали президент Енергоатома Юрій Недашковський, голова Ради керуючих ВАО АЕС-ПЦ Ервін Фішер та голова Ради керуючих Московського центру (МЦ) ВАО АЕС Ярослав Голубець.

Відповідно до Меморандуму з 2022 року організовувати і проводити партнерські перевірки, а також повторні партнерські перевірки на діючих вітчизняних АЕС буде Паризький центр Асоціації. Наразі їх здійснює ВАО АЕС-МЦ. Партнерські перевірки завжди проводяться за ініціативи приймаючої сторони і спрямовані на досягнення найвищого рівня безпеки та надійності під час експлуатації АЕС світу.

До слова, у 2016 році на Рівненській АЕС відбулась перша в історії ВАО АЕС обмінна партнерська перевірка, яку провели експерти Паризького центру Асоціації. Повторна перевірка відбулася наприкінці жовтня минулого року з метою оцінювання прогресу в областях для покращення, які були визначені попередньо. Реалізація усіх коригуючих заходів значною мірою вплинула на ефективність роботи персоналу і на всі напрямки діяльності РАЕС, де були визначені ці області. Варто також додати, що минулоріч в заходах Асоціації взяли участь 55 працівників Рівненської АЕС, які, у тому числі, поширювали на інших АЕС кращий досвід діяльності власного енергогенеруючого підприємства.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp