15°

Рівненську область можуть першою вивести з “червоної” зони карантину

Рівненська область досягла показників, які дозволяють розглянути питання щодо скасування там червоного рівня епідемічної небезпеки.

Про це під час брифінгу міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає пресслужба МОЗ.

“За результатами аналізу поширення коронавірусної хвороби COVID-19 бачимо, що Рівненська область досягла ознак, які дозволяють розглянути питання щодо скасування червоного рівня епіднебезпеки в регіоні. Це перша область, що перебуває у червоному рівні епіднебезпеки, стабілізувала епідемічну ситуацію”, – зазначив він.

Міністр додав, що аналіз показує, що найближчим часом Закарпатська та Івано-Франківська області також можуть досягнути показників, які дозволять скасувати червоний рівень епіднебезпеки.

“Україна вже проходить пік захворюваності на COVID-19. Незважаючи на пік нових випадків, це перша хвиля, на піку якої в нас є доступними більш ніж половина ліжок з киснем. Саме вакцинація в Україні вже врятувала вже близько 21,5 тисяч життів. Це означає, що кількість померлих за весь час пандемії вдалося зменшити на 17%”, – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, наразі у “червоній” зоні карантину перебувають п’ять областей – Рівненська, Івано-Франківська, Закарпатська, Луганська та Хмельницька.