Рівненських дітей та їх батьків запрошують поринути у казку "Снігова королева" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-12-2019  12:44
Рівненських дітей та їх батьків запрошують поринути у казку “Снігова королева”
Джерело: Новини по-рівненськи

4 січня о 12:00 год ми запрошуємо вас разом з дітками до Міського Будинку Культури поринути у казку “Снігова королева”. Вистава «Снігова Королева» – сучасна інтерпретація казки Ганса Крістіана Андерсона, з використанням авторських пісень, костюмів і декорацій. У сценарії мюзиклу задіяно понад 15 персонажів – це Кай і Герда, Снігова Королева і її помічники білі ведмеді, це розбійники і звірята з темного лісу та інші.

У виставі представлені циркові номери і використані сучасні спец. ефект. Дітей чекає захоплююча подорож в крижаний казковий світ, інтерактив з персонажами мюзиклу і багато приємних сюрпризів.
Казка “Снігова королева” – це відома усім історія про те, як любов та віра маленької дівчинки змогли розтопити крижинки хитрих задумів Снігової королеви. Адже, коли ти щиро чогось хочеш, якщо твої мрії та бажання чесні та благородні – увесь світ може прийти на допомогу. А усі складнощі та проблеми лише привернуть до тебе багато добрих друзів, що завжди підтримуватимуть тебе по життю!
Казка “Снігова королева” – це найвідоміша в Україні постановка Хмельницького обласного академічного музично-драматичний театр ім. М. Старицького, в якій залучені всі кращі актори трупи.
Організатор події: Івент-агенції «Tikhonov сoncert and event agency».
 
КВИТКИ:
– в касі Міського Будинку Культури
– онлайн на Kasa.in.ua:
– онлайн на Karabas.com:
Довідки за телефоном: (097) 055 32 21


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
24C°
2м/с