10°

Рівненський аеропорт отримає 75 мільйонів гривень

Наступного року Міністерство інфраструктури продовжить роботу з модернізації регіональних аеропортів. На їх розвиток буде спрямовано 2,4 млрд грн, передбачених у новому держбюджеті країни на наступний рік.Більше 75 мільйон передбачили на ремонт руліжної доріжки рівненського летовища.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 17 грудня, на спільному брифінгу з головою Укрінфрапроекту Кирилом Хом’яковим на тему: «Розвиток аеропортів: будуємо у 2021».

«Схвалений бюджет на 2021 рік дозволить нам продовжити модернізацію регіональних аеропортів у наступному році. З 2,4 млрд грн загальних коштів 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці», – зазначив Владислав Криклій.

За словами голови Державного агентства інфраструктурних проєктів Кирила Хомякова, на рівненському летовищі потрібно реконструювати руліжну доріжку та перон, встановити світлосигнальне та радіотехнічне обладнання, а також привести периметрове огородження у відповідність до вимог авіаційної безпеки. На 2021 рік для частини цих робіт передбачено 75,7 млн грн.

Джерело: РОДА


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp