24°

Рівненський апеляційний суд переглянув запобіжні заходи колишнім очільникам ТЦК, яких підозрюють у побитті підлеглого

Екс-військком Рівненщини Луцюк залишається під вартою, а Козачуку пом’якшили запобіжний захід.

Нагадаємо, що наприкінці липня 2023 року з’явилося відео, на якому Луцюк битою проводить “виховну бесіду” з військовослужбовцем. А його колега, головний військком району Віталій Козачук, знімає знущання на камеру. Причиною побиття стало те, що водій стрілецької роти однієї з військових частин Рівненського районного ТЦК та СП планував доповісти про порушення з боку керівництва.

Під час обшуків у Луцюка виявили биту, якою били чоловіка, а у Козачука – амфетамін та знаряддя для вживання наркотичних речовин.

Обидва підозрювані подали апеляційні скарги, просячи про більш м’який запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Прокурор виступив проти, наполягаючи на залишенні їх під вартою до суду. Він зазначив, що колишні військкоми можуть впливати на потерпілого, свідків, перешкоджати розслідуванню, а також переховуватися або втекти за кордон.

Суд задовольнив клопотання прокурора щодо Луцюка, і він залишатиметься під вартою.

А ось Козачуку запобіжний захід пом’якшили – йому призначили цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета. Відомо, що напередодні він перерахував 200 тисяч гривень на потреби ЗСУ.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp