17°

Рівненський артист зіграв у фільмі «Захар Беркут»

Джерело: Волинь

Актор Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Станіслав Лозовський зіграв роль розвідника і слідопита Сокола в українсько-американській стрічці, знятій за мотивами однойменного роману Івана Франка «Захар Беркут».

Стрічка вийшла у міжнародний прокат 10 жовтня цього року. Касові збори фільму наразі становлять 23 мільйони гривень.

«Захар Беркут» – спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеїнтаблаєва (Україна) і Джонна Вінна (США).

Стрічку знімали англійською мовою. Але для українського прокату її було продубльовано українською студією «Postmodern Postproduction» на замовлення компанії «MMD UA».

«Захар Беркут» – спільний українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеїнтаблаєва (Україна) і Джонна Вінна (США).

Фільмування натурної частини стрічки проводили влітку 2018 року в Карпатських горах і під Києвом. Серед відомих місць було й озеро Синевир – найцікавіший об’єкт Національного природного парку «Синевир», одна з візитних карток Українських Карпат. Його краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю і величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька квадратних метрів. Звідси і народна назва озера – «морське око».

Згідно з місцевою легендою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь на місці, де її коханого простого верховинського пастуха Вира за наказом графа було вбито кам’яною брилою за його жебрацьке походження.

Валентин Ставський


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp