14°

Рівненський драмтеатр уже завтра зіграє першу виставу після довгої перерви: як придбати квиток

Рівненський драмтеатр відновлює покази вистав після майже тримісячної перерви. У цей час приміщення закладу культури використовували як волонтерський штаб.

Першу виставу відіграють вже завтра, 14 травня. Перша вистава, з якої розпочнуть сезон, має назву “Павук”. Це розповідь про брата і сестру, які є сіамськими близнюками.

Окрім “Павука”, в театрі запланували показ ще двох вистав.

“Що для нас вперше, ми на малій сцені зіграємо “Сватання на Гончарівці”. Це українська класика, яку глядачі звикли бачити на великій сцені. Третя вистава, яку ми запланували, — “Та не однаково мені”, тому що нам справді зараз не однаково. Прошу тільки звертати увагу на початок вистав, тому що вони дещо зміщені. Ми перемістили їх у зв’язку з подіями, які відбуваються в країні і комендантською годиною”, — каже речниця театру Ірена Боровець.

На випадок повітряних тривог у драмтеатрі підготували укриття. Зі слів речниці, мала зала вміщає сто глядачів, тож тут можуть заповнити усі місця. А от на вистави у великій залі діятимуть обмеження.

“На велику сцену впускатимуть лише 150, тому що ми хочемо мати можливість в разі, не дай Боже, повітряної тривоги цих всіх людей евакуювати в бомбосховище”, — додає пані Ірена.

Отож,

  • 14.05.2022 о 18.00 /мала сцена/ кухонний трилер “ПАВУК”
  • 20.05.2022 о 16.00 /мала сцена/ музична комедія “Сватання на Гончарівці”
  • 22.05.2022 о 16.00 /велика сцена/ поетична містерія “Та не однаково мені…”

Квитки у касі театру 067 320-22-00 та за посиланням https://widget.kontramarka.ua/…/widget257s…/widget/index.