Рівненський музей презентував виставку «Добровольці Нескореної України» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-04-2019  14:00
Рівненський музей презентував виставку «Добровольці Нескореної України»

12 квітня 2019 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотоінформаційної мобільної виставки «Добровольці Нескореної України», присвяченої Дню українського добровольця (відзначається 14 березня).

Співорганізаторами виставки є Леонід Кічатий, директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубна, і Валентина Сіньковська. На цю важливу подію прийшли волонтери, представники ОЛПЗ «Волинь» УДА (окремого легко-піхотного загону Української Добровольчої Армії), студенти Рівненського Державного Гуманітарного Університету, небайдужі до подальшої долі своєї країни.

Зібрання привітала в.о. директора музею Тетяна Самсонюк і передала слово о. Леоніду, капелану, який провів молитву пам’яті полеглих в боях добровольців. Назар Волощук, бандурист, заспівав Гімн України, його підтримали всі присутні.

Валентина Сіньковська і Леонід Кічатий представили виставку, розповіли про її героїв – добровольців загону «Волинь», які зараз перебувають у Волновасі.

О. Леонід, капелан, і В. Сіньковська провели нагородження добровольців та волонтерів медалями»Доброволець Ато» і «За єдність та патріотизм».

Для гостей були продемонстровані відео кліпи про добровольців ОЛПЗ «Волинь».

На завершення Назар Волощук виконав пісню «За Україну».

Виставка експонуватиметься в музеї кілька тижнів, а потім поїде до Кракова (Польща).
  • Курси перукаря рівне
10C°
2м/с