Рівненський облмуздрамтеатр відновлює вистави | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
7 dniv, сім днів, 7 днів
17-11-2020  11:30
Рівненський облмуздрамтеатр відновлює вистави

Цього тижня Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр запрошує театралів. На великій та малих сценах упродовж робочих днів покажуть чотири вистави.

У середу – на великій сцені буде постановка «Мартин Боруля», а от у четвер, п’ятницю та неділю на малій сцені покажуть «Брехню» та «Наташкіну мрію».

Глядацькі зали будуть заповнені лише на третину (за санітарними вимогами). Квитки, які були придбані раніше, на вистави, що не відбулися через посилення карантинних обмежень, залишаються дійсними. Із ними слід звернутися до каси, касир уточнить, яке місце можна зайняти в залі.

– Граємо нині вистави, на які є зараз попит, на які були викуплені квитки, але вони не були зіграні, або ж коли є групові замовлення, – пояснила завліт театру Ірена БОРОВЕЦЬ. – Почали задумуватися про організацію зимових свят для наших найменших театралів. Ще не знаємо в якому форматі все буде відбуватися. Деталі стануть відомі пізніше. Хочемо все зробити правильно та безпечно для діток. Якщо збережуться нинішні умови, то ялинки не буде, але будемо щось вигадувати, можливо буде вистава у глядацькій залі.

Джерело: 7 днів


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-13C°
4м/с