18°

погода у Рівному

Рівненський театр ляльок закриває 44-ий сезон

У неділю, 16 червня об 11 годині у Рівненському академічному театрі ляльок відбудеться закриття 44-го театрального сезону. І закриватимуть сезон прем’єрою «Не їжачок» від молодого режисера, керівника театральної студії «Лялькові сходинки» – Андрія Окладова.

Вистава «Не їжачок» – це неймовірно захоплююча і повчальна історія, добра і розумна, дуже проста та всім зрозуміла й актуальна для будь-якого віку. Це історія про маленького невпевненого у собі Їжачка, що дуже хоче дружити та гратися з Білкою і Зайцем. Заєць же відмовляється з ним гратися, а все тому, що він колючий і не схожий на них. Схвильований і розгублений Їжачок не знає, що йому робити… Тож як тільки з’являється можливість змінитися, він вирішує стати таким, як усі – м’яким і пухнастим. Та чи допоможе це йому? Адже намагаючись догодити кожному – непомітно втрачаєш себе…

Спектакль піднімає дуже важливу тему для маленьких глядачів: чи варто залежати від думки оточуючих і змінюватися, щоб стати загальним улюбленцем? Чи все ж важливіше всупереч усьому, що кажуть, залишатися самим собою? На ці питання головний герой нашої історії відповість у фіналі.

Автор: Анна Богачева

Режисер: Андрій Окладов

Художник: Крістіна Демко