13°

Рівненський завод продали із заборгованістю 40 мільйонів на аукціоні

Рівненський авторемзавод продано на аукціоні у 8 разів дорожче за стартову ціну.

Аукціон з продажу єдиного майнового комплексу ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» пройшов з 3 учасниками. У підсумку, переможцем торгів визнано ТОВ «Комбінат будівельних матеріалів», яке запропонувало найвищу ціну – 2,5 мільйонів гривень.

Як зауважив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк, початкова ціна продажу лоту становила 308,4 тисячі, а у підсумку зросла у 8,1 рази.

Загалом, протягом декількох років виробничі потужності авторемзаводу практично не використовувалися, а кредиторська заборгованість підприємства сягнула понад 40 мільйонів гривень. За умовами продажу єдиного майнового комплексу авторемзаводу переможець зобов’язаний погасити цей борг.

Нагадаємо, що ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» складається з 25 об’єктів нерухомості та інфраструктури, загальною площею 7041м2: це адмінприміщення, гаражі, склади, виробничі приміщення та дільниці ремонту, будівлі насосних, трансформаторних, теплотраси, бесідки, під’їзні шляхи тощо. Основними напрямами діяльності підприємства є виготовлення, ремонт та модернізація різного виду автомобільної техніки.

Загалом на Рівненщині до приватизації готові 56 об’єктів у різних районах. У профільному департаменті закликають бізнес брати активну участь в аукціонах та інвестувати у регіональну економіку. Це сприяє створенню нових робочих місць та збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Детальніше про усі об’єкти за посиланням: https://bit.ly/3lNp0hX


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp