"Рівнеобленерго" проводить сучасні електромережі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-04-2019  13:00
“Рівнеобленерго” проводить сучасні електромережі

Роботи проводяться на вулиці Луговій обласного центру, у селах Заслуччя, П’ятигори, Комарівка, Новомалин, Вовничі та у Бронниках.

Завершено реконструкцію електромережі на вул. Луговій у Рівному (район Тинного) – її мешканці відтепер мають якісне та надійне електропостачання, а також резерв потужності для нових приєднань. Заходами інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» було передбачено встановлення розвантажувальної трансформаторної підстанції та реконструкцію повітряної лінії на вул. Лугова. Адже від її мешканців надходили скарги на перепади напруги. Вартість реконструкції ПЛ-0,4 кВ від ТП 68 – 623 тисячі гривень.

Загалом згідно з інвестиційною програмою 2019 р. на реалізацію запланованого енергетиками буде використано майже 100 мільйонів гривень, левова частка з яких – кошти саме на оновлення мереж.

Роботи з реконструкції електромереж нині тривають у с. Заслуччя Дубровицького району, с. П’ятигори Здолбунівського, с. Комарівка Костопільського, с. Новомалин Острозького, с. Вовничі Млинівського та с. Бронники Рівненського районів.

До кінця року буде реконструйовано сучасним СІП-проводом 103 км ПЛ-0,4 кВ у майже всіх районах Рівненської області.

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
1м/с