«Рівнеоблводоканал» почав розсилати боржникам смс-нагадування | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-04-2019  17:20
«Рівнеоблводоканал» почав розсилати боржникам смс-нагадування

Уже другий день поспіль  на мобільні телефони окремих споживачів «Рівнеоблводоканалу» почали приходити смс-повідомлення. Надсилають їх не всім, а лише тим споживачам, які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення. На підприємстві заспокоюють – це лише новий і зручний спосіб комунікації, а ще – можливість завчасно нагадати рівнянам про необхідність сплатити за використані послуги та погасити борг, аби згідно з новими правилами не нараховувалася пеня.

— Відправка смс-повідомлень дає можливість оперативно повідомити абонентів  про їх заборгованість і необхідність оплати, — говорить заступник директора «Рівнеоблводоканалу» Микола Ткачук.  — А ще у такий спосіб ми інформуємо наших споживачів, що з 1 травня вступить в дію оновлений Закон України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з яким тепер буде нараховуватися пеня за прострочені платежі — 0,01% від суми боргу за день. Наприклад, якщо заборгованість становить 1000 гривень, то починаючи з наступного місяця буде нараховуватися по 10 копійок штрафних санкцій за кожен день.

З огляду на зміни в законодавстві «Рівнеоблводоканал» вкотре звертається до споживачів із проханням своєчасно платити за послуги до 20 числа кожного місяця. А ще вчасно передавати показники лічильника, аби у рахунках бачити суму лише за фактично спожиті послуги. Нагадаємо, що період подачі показників водолічильників — із 15 по 27 число включно кожного місяця.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с