24°

Рівнерада вимагає від Рівнегазу припинити вимикати газопостачання у мешканців міста

Міський голова Рівного повідомив, що вчора Рівнегаз мав ввімкнути газ у всіх мешканців, Але цього не зробили. Рівняни на вули Біла вже дев’ятий день залишаються без газу. Олександр Третяк анонсував зустріч, яка відбудеться завтра з приводу цього питання.

Зокрема, у зверненні йдеться:

Рівненська міська рада висловила своє занепокоєння неправомірними діями “Piвнегаз” щодо безпідставного припинення газопостачання мешканцям багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні та обслуговуванні ОСББ та управлінських компаній.

Під приводом проведення комплексних профілактичних робіт від профілактичних комплексних приводом проведення мереж будинки відключаються внутрішньобудинкового газового газопостачання. При цьому для його відновлення АТ «Рівнегаз» висуваються вимоги підписання головою ОСББ чи керівником УК акту розмежування балансової належності, який є невід’ємною частиною договору на технічне обслуговування, покладаючи цим повну відповідальність на них за стан мереж, які, згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у бarатоквартирному будинку», є спільною сумісною власністю співвласників житлових та нежитлових приміщень у будинку. В повній мірі, розуміючи необхідність проведення таких робіт для безпеки співвласників, ОСББ та УК готові всіляко сприяти АТ «Рівнегаз» для оперативного їх виконання та якнайшвидшого відновлення газопостачання. Слід зазначити, що питання обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання між споживачем та виконавцем такої послуги регламентується договірними відносинами, порядок оформлення яких врегульовано ст. 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Звертаємося до керівництва АТ «Рівнегаз» із закликом вирішити це питання на основі конструктивної співпраці в межах чинного законодавства та не створювати своїми діями напругу серед населення м.Рівного.

Джерело: ITV