19°

Рівнерада з другої спроби таки вирішила скасувати будівництво біля Сільпо на Київській

Рівнерада 30 вересня зобов’язала начальника управління містобудівництва та архітектури скасувати паспорти прив’язки тимчасових споруд навпроти супермаркету “Сільпо” на вулиці Київській у Рівному.

Як інформує Суспільне, це питання розглядали після того, як на позачерговій сесії минулого тижня депутатам не вистачило двох голосів на його підтримку. Посадовець, який має виконати це рішення, зазначив, що дії міськради може скасувати суд.

На пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради депутати 32 голосами підтримали рішення скасувати паспорти прив’язки тимчасових споруд на вулиці Київській у Рівному навпроти супермаркету “Сільпо”.

Є багато очевидних порушень, видно, що будують не те, що в документах і є ризик для життя людей, робиться базар. Ми можемо відстояти рівні правила для всіх і покажемо, що в місті буде порядок, – зазначив ініціатор рішення, депутат Святослав Клічук.

На його думку, підприємець порушив терміни, на які видані дозвільні документи.

Підприємець Олександр Сачевчич, якого стосується це рішення, прийшов на сесію. Він закликав депутатів стати на сторону бізнесу.

Я пройшов усі процедури, маю всі документи й постійно на своєму шляху маю перешкоди. Якщо людина створює, а не знищує, то її потрібно підтримати. У мене дозвіл до 20 жовтня, щоб я закінчив, нехай тоді виїде комісія і побачить, – розповів Олександр Сачевчич.

Після дискусій в цілому Рівнерада підтримала рішення зобов’язати начальника управління містобудівництва та архітектури скасувати паспорти прив’язки тимчасових споруд навпроти супермаркету “Сільпо”.

Начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Дмитро Котляров своєю чергою зазначив, що рішення “ні до чого не призведе” і його можуть скасувати через суд.

Коли я завтра підпишу скасування цих паспортів, то споруди магічним чином не зникнуть, бо в Рівному є порядок визнання, знесення і так далі. На сьогодні виконком прийняв 400 рішень про знесення різних форм, щоб їх зібрати й вивезти, то треба як мінімум два гектари землі, – сказав Дмитро Котляров.

В цілому рішення скасувати паспорти-прив’язки на Київській прийняли 32 голосами.

Нагадаємо, 24 вересня депутати Рівнеради зібрались на позачергову сесію, аби розглянути питання будівництва біля супермаркету. Втім, рішення анулювати паспорти прив’язки тоді не підтримали – з 22 присутніх у залі депутатів проєкт підтримали 19, один утримався та двоє не голосувало