30°

Рівнян хочуть навчити будувати та берегти стосунки

Унікальний дводенний тренінг, який дозволить вам зануритися у вивчення ваших істинних потреб, та саме через ці потреби відкрити себе світу та партнеру. Усі ми робимо помилки та промахи в стосунках. З собою – намагаючись стати кращими, відкидаючи себе справжнього. З партнером – намагаємося його змінити і підігнати під свої стандарти. Вимагаємо від світу щоб він був іншим. Ці стратегії не працюють. Ми помиляємося знову і знову, але так і не бачимо, що відбувається наспраді.

На тренінгу ми будемо проживати етапи розвитку стосунків – дізнаватися як ми входимо в контакт, і розвиваємо сумісний танець, які стратегії використовуємо, на якому етапі завершаємо стосунки, чи застряємо на довгий час.

На нашому тренінгу ви:
-розкриєте свої сильні сторонни, віднайдете ресурсний стан для життя;
– оримаєте ресурс та простір для проживання та відпускання негативного досвіду минулого;
– отримаєте ключі до кожного з п`яти етапів розвитку стосунків;
– навчитеся бачити динаміку та ритми своїх стосунків і успішно долати виникаючі труднощі, і, як наслідок, – трансформувати стосунки які вас не влаштовують (особистісні, професійні, дитячо-батьківські або відсутні ) в ті, які ви хочете отримати.

На тренінг запрошуються усі бажаючі, що мають пару і ті, хто перебуває в пошуку і хоче підготувати себе до майбутніх стосунків.

Захід розпочнеться 13 травня о 11 годині за адресою вул. Княгині Ольги,5. Участь безкоштовна.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp