5°

Рівнян попереджають, що у місті та кількох районах будуть перебої з електропостачанням

Найближчої неділі, 24 грудня, Рівненський ремонтно-експлуатаційний центр (колишня назва Рівненські магістральні електричні мережі) з 07.00 і до 19.00 буде здійснювати роботи з реконструкції підстанції «330 Рівне» (вул. Млинівська 19,а), що забезпечує електропостачанням мешканців обласного центру та Рівненського району, а також частково – Здолбунівського, Гощанського та Острозького.

У зв’язку з виконанням цих робіт протягом дня, неділі, 24.12.2017, зменшиться надійність електропостачання у мешканців Рівного та  згаданих районів.  Тобто, за умови використання енергоємних побутових приладів населенням, можуть виникати аварійні ситуації у мережі.

Для модернізації Рівненським РЕЦ навмисно було обрано вихідний день.

Реконструкція здійснюється для підвищення якості та надійності електропостачання мешканців Рівного та прилеглих районів.

Нагадаємо, що у жовтні Рівненський РЕЦ проводив роботи зі встановлення нового автотрансформатора. Тоді також фіксувалося зменшення надійності електропостачання, яке жодним чином не позначилося на життєдіяльності Рівного та інших населених пунктів, також обійшлося без аварійних ситуацій.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp