Рівнянам пропонують стати наставниками дітей в інтернатах | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-03-2018  12:01
Рівнянам пропонують стати наставниками дітей в інтернатах

Наставництво  готують до впровадження у Рівному. 5.10.2016 року Президент підписав Закон про наставництво, що робить наставництво офіційною законною формою допомоги дитині в інтернатному закладі. Наставництво – це ефективна допомога дітям-сиротам із інтернатних закладів для соціалізації та адаптації до самостійного життя.

Щоб стати наставником потрібно:

1. Звернутися до найближчого до вас Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (ЦСССДМ) або в громадську організацію, яка реалізує наставництво за місцем вашого проживання (шукай на карті на нашому сайті: https://goo.gl/TW5ept ).

2. Пройти інформаційну зустріч і консультацію з психологом.

3. Зібрати необхідний пакет документів:

– Заява;

– Копія паспорта;

– Довідка з МВС про несудимість;

– Медична довідка про стан здоров’я. Треба пройти лікарів: дерматовенеролога, психіатра, фтизіатра, терапевта, нарколога, а також здати аналіз крові (Реакція Вассермана та ВІЛ-інфікованість).

4. Пройти 4х денний тренінг для наставників (з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя) і отримати висновок Обласного Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (ОЦСССДМ) про те, що ви можете здійснювати діяльність з наставництва.

5. Підписати тристоронній договір (за згодою дитини): наставник – ЦСССДМ – керівник дитячого закладу.

Прослухати більше про наставництво ви можете на 1,5 годинному вебінарі: https://youtu.be/kPZemx0Nsu0

За детальною інформацією Ви можете звернутися в Рівненський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді (#РМЦСССДМ): м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (0362) 63-63-92, 26-17-82:

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
8м/с