Рівнянка просить усіх мешканців міста підтримати петицію до Президента України | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-02-2018  10:50
Рівнянка просить усіх мешканців міста підтримати петицію до Президента України

Рівнянка Любов Бойко виховує двох діток з ДЦП. Нині вона звернулась через ФБ до усіх рівнян, аби вони підтримали петицію до Президента України  про перегляд алгоритму розрахунку соціальної допомоги для батьків, які виховують дітей або вже дорослих з інвалідністю.

Так, наприклад, станом на 1 жовтня 2017 року соціальна допомога на дітей з інвалідністю до 6 років з надбавкою на догляд складає 1729,40 грн, що є дуже мізерним для задоволення мінімальних потреб дитини (витрати на засоби гігієни 1000 грн, медичні препарати та аналізи (найпростіші 1000 грн), спецільне взуття  – 1000 грн (щонайменше в сезон), харчування, комунальні послуги та одяг, витрати на логопедів, педагогів і т.д. , а ще значні потреби палітивних дітей та дорослих, що знаходяться в умовах домашнього догляду (список всього необхідного неможливо перерахувати). Сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю варті уваги, адже на утримання дитини чи дорослого з інвалідністю в спецзакладі держава витрачає в рази більше коштів, ніж соціальна допомога, яку отримує така родина.

Підтримати петицію можна тут.

Для збору підписів лишилось 30 днів. Менша половина голосів уже зібрана.

До вашої уваги відеоінструкція, як правильно голосувати за петицію:

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
12C°
5м/с