Рівнянки бігатимуть на стадіоні на підборах | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-05-2017  17:31
Рівнянки бігатимуть на стадіоні на підборах

Унікальна для нашого міста подія запланована на 11 червня. Рівнянкам пропонують взяти участь у змаганнях з бігу. Але взувати потрібно не кросівки, а підбори. “Шпильки Sprint” – новий проект Рівненського клубу бігу.

До участі запрошуються дівчата будь-якого віку. Усі учасниці отримають подарунки від організаторів. Переможці та призери отримають цінні призи та пам’ятні нагороди. Висота підборів не повинна бути меншою за 6 см!

«Забіг на підборах «Шпильки SPRINT» – це можливість привернути ще більше уваги різного населення як до занять бігом, так і просто, щоб більше людей ще раз почули про спорт та легку атлетику. Це також можливість зруйнувати закоренілий стереотип, що дівчата не настільки спортивні, як чоловіки. Це буде веселий захід, який принесе гарні видовища та прекрасний настрій як для учасниць, так і для глядачів», – розповідає ініціатор забігу, тренер Rivne Running Club Катерина Климюк.

Усі учасниці повинні пройти попередню реєстрацію:https://docs.google.com/forms/d/1kgyYlGOtauRm8TAVG1z7GJmWZ27lr2Lhm_gUIwfShws/viewform?edit_requested=true

Участь у забігу – безкоштовна.


Читайте також:2C°
6м/с