Рівнянок запрошують до діагностичного центру перевірити молочні залози | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
11-10-2018  14:24
Рівнянок запрошують до діагностичного центру перевірити молочні залози

19 жовтня в РОКЛДЦ ім. Віктора Поліщука проходитиме акція до Всеукраїнського дня боротьби з раком молочних залоз, який припадає на 20 жовтня. Лікарі хочуть привернути увагу жінок на серйозність ризиків захворювання раком молочної залози, поінформувати про профілактику і лікування цього захворювання. Всі жінки зможуть отримати консультацію мамолога, а при необхідності пройти додаткові обстеження.

Рак молочної залози посідає перше місце серед онкологічних захворювань жінок і має найбільше смертельних випадків. Рак молочної залози – це злоякісна пухлина залозистої тканини молочної залози.
Фахівці зазначають, що в Україні щорічно близько 160 тисяч жінок дізнаються про свій діагноз, а щогодини від раку грудей помирає одна жінка. Головна причина високої смертності від цієї хвороби в нашій країні – пізня діагностика. При ранньому виявленні захворювання, лікування є успішним у 95 відсотків випадків.

269 випадків раку молочної залози діагностували лікарі Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука за останні три роки. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-15C°
2м/с