Рівняни просять у петиції розібратись владу у ситуації, що сталась з будівництвом житлового комплексу "Рівненська брама" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-03-2018  11:06
Рівняни просять у петиції розібратись владу у ситуації, що сталась з будівництвом житлового комплексу “Рівненська брама”

Відповідна петиція днями з’явилась на сайті Рівненської міської ради. У ній Тетяна Матвійчук просить створити тимчасову контрольну комісію при міськраді Рівного, яка б розібралась і захистила рівнян, які вклали кошти у будівництво багатоповерхівок на розі вулиць Гагаріна-Костромська. За її словами:

“На даний час склалася критична ситуація з виконанням договірних зобовязань по будівництву та введенню в експлуатацію житла на вулицях Костромська та Гагаріна  м. Рівне посадовими особами Обслуговуючого кооперативу “Житлово-будівельний кооператив “Рівненська брама”. До будівництва причетні також  компанії ТОВ “Український будівельний капітал” та Дочірнє підприємство “Градобуд -Рівне”.

Фактично сотні сімей, які стали пайовиками та внесли десятки і десятки мільйонів гривень, опинилися перед загрозою не тільки не отриматижитло, але й позбутися

тих коштів, які внесені як пайові внески.

Здебільшого пайовики наперед оплатили повністю вартість квартир, які зазначені у відповідних договорах пайової участі в будівництві. Оплата здійснювалась як через банківські установи, так і через прибуткові касові ордери, які підписував Савчук А.С., як голова Кооперативу.

Оскільки справа набула значного негативного суспільного резонансу, земельна ділянка для організації будівництва передавалася Управлінням капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради, враховуючи наведене вище, просимо Рівненську міську раду, Виконавчий комітет Рівненської міської ради вжити всіх передбачених законодавством заходів, що недопущення порушення прав громадян щодо отримання житла, а саме:

1.     Створити тимчасову контрольну комісію для організації контролю за виконанням Угоди № 20 про дольову участь у будівництві житлових будинків з об’єктами соціально-культурного призначення на вулицях Костромській та Гагаріна у м. Рівне від 22.08.2007 р. та додаткових угод до неї.”

Повний текст петиції і форма для голосування за посиланням. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
6м/с