Рівнянин готується до відбору у "Іграх Нескорених" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-02-2018  11:40
Рівнянин готується до відбору у “Іграх Нескорених”

Сергій Пандрак з позивним “Сивий” готується взяти участь у відборі на “Ігри Нескорених”, які відбудуться восени в Австралії. Про це він розповів на своїй сторінці у ФБ і поділився фотографіями з тренувань.

Колишній командир спецпідрозділу штурмового батальйону “Айдар” у 2014 році  в бою на Луганщині втратив ногу. Нині рівнянин живе з протезом, який встановили закордоном.

Довідково: Ігри нескорених— це міжнародні ігри в паралімпійському стилі. В них змагаються військові, які отримали інвалідність під час проведення воєнних операцій.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в Торонто як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також через АТО на сході України.

Цього року у Іграх Нескорених приймаєтиме участь 18 націй – до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.  В українську збірну відберуть 15 учасників.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
2м/с