Рівнянин готується до відбору у “Іграх Нескорених”
Сергій Пандрак з позивним “Сивий” готується взяти участь у відборі на “Ігри Нескорених”, які відбудуться восени в Австралії. Про це він розповів на своїй сторінці у ФБ і поділився фотографіями з тренувань.
Колишній командир спецпідрозділу штурмового батальйону “Айдар” у 2014 році в бою на Луганщині втратив ногу. Нині рівнянин живе з протезом, який встановили закордоном.
Довідково: Ігри нескорених— це міжнародні ігри в паралімпійському стилі. В них змагаються військові, які отримали інвалідність під час проведення воєнних операцій.
Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в Торонто як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також через АТО на сході України.
Цього року у Іграх Нескорених приймаєтиме участь 18 націй – до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США. В українську збірну відберуть 15 учасників.