32°

Рівнянин пропонує очистити місто Рівне від великого вантажного транспорту

Для цього пропонує збудувати навколо Рівного ще одну об’їздну. На сайті Рінверади він написав петицію з відповідним проханням.

Текст петиції:

У місті Рівне великоваговий вантажний транспорт рухається фактично містом (по вулицях Макарова, Романа Шухевича та Дундича), розбиваючи дороги і створюючи масу незручностей рівнянам, які живуть на цих вулицях.

Сьогодні транзитна вантажівка, яка, скажімо, зі сторони Луцька їде на Львів, змушена повертати на Млинівську, рухатись по Макарова і вже потім — на Дубно. З Луцька на Київ доведеться їхати Млинівською в інший бік, потім вулицею Князя Володимира повертати на вулицю Романа Шухевича й по Дундича виїжджати в бік Корця. Зважаючи на те, що “фури” їдуть в основному вночі, уявіть, як спиться мешканцям цих вулиць.
Потрібно, щоб об’їзна  з’єднувала  напрямок Львова з напрямком Києва, та має бути добудована  з’єднавшись з дорогою на Луцьк. Таким чином місто опиниться, так би мовити, в кільці, що дасть змогу великовантажному транспорту об’їжджати Рівне в будь-якому напрямку.

Це в свою чергу поліпшить екологічну ситуацію в місті. Рівняни з вулиць Шухевича, Макарова та Дундича отримають спокій, а місто позбудеться головного болю у вигляді розбитих фурами доріг.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp