Рівнянин пропонує взяти участь у флешмобі, щоб підтримати український фільм | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-09-2018  10:43
Рівнянин пропонує взяти участь у флешмобі, щоб підтримати український фільм

Як ми вже повідомляли, з 6 вересня в Україні стартував кінопрокат стрічки “Таємний щоденник Симона Петлюри”. Але поки аншлагів у рівненському кінопалаці немає.

Рівнянин Олександр Аліксійчук вже подивився фільм і пропонує усім мешканцям міста своєрідний флешмоб – підтримати український фільм, який надзвичайно важливий для пізнання української історії, та викласти у Facebook фотографію з квитками на фільм.

“Заходиш в кінотеатр «Україна» і в очах рябіє від реклами різних іноземних фільмів, стенди з рекламою цих фільмів, немає лише одного фільму (за винятком сіті-лайта при вході). Ще більше прикро було дізнатись, що серед рівнян не користується особливою популярністю новий український фільм “Таємний щоденник Симона Петлюри”. Мова не лише не йде про повні зали, а про мінімальну кількість глядачів, при якій запускають сеанс (потрібно хоча б 4 людини). Тому пропоную підтримати український фільм, а головне відкрити для себе таємні фрагменти з життя українського провідника. Адже фільм викликає бажання дізнатись і прочитати більше про ту історію, яку Москва ретельно стирала від нас. Цей фільм покаже вам, як російська пропаганда знищувала українського національного героя та те, про що шкодував Петлюра… Продемонструй, що тобі не байдуже – сходи на фільм. У підтвердження – зроби селфі у кінотеатрі з квитками. Назвемо це модним серед молоді словом “флешмоб”. Сьогодні переглядав фільм.Це щось неймовірне! Закликаю рівнян обов’язково побувати на “Таємному щоденнику Симона Петлюри”!#SlavaUkraine) Бо соромно не знати свою історію…” – пише Oleksandr Aliksiychuk.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
3м/с