Рівнянина, який намагався вивезти жінку у Ізраїль для зайняття проституцією, тепер триматимуть під домашнім арештом | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-02-2018  9:05
Рівнянина, який намагався вивезти жінку у Ізраїль для зайняття проституцією, тепер триматимуть під домашнім арештом

Нині чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину. 12.02.2018 судом застосовано стосовно  до підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Нагадаємо, встановлено, що 33-річний житель м. Рівне підшуковував на території області та вербував молодих жінок з метою їхньої подальшої сексуальної експлуатації за кордоном.

Зокрема, у червні 2017 року чоловік, познайомившись із молодою місцевою мешканкою, пообіцяв високооплачувану роботу на території Республіки Ізраїль, пов’язану із наданням послуг сексуального характеру, а також фінансову допомогу у виготовленні документів для цієї «подорожі».

Зловмисник знав про відсутність у жінки постійного місця працевлаштування, наявність малолітньої дитини та скрутне матеріальне становище. Увійшовши у довіру та використовуючи уразливий стан жінки, чоловік схилив її до трудової експлуатації, попередивши, що кошти вона повинна буде  відпрацювати, тим самим втягнувши її у боргову залежність.

Але вербувальнику не вдалося вивезти жінку за кордон, оскільки його злочинну діяльність було викрито та припинено правоохоронними органами. Під час обшуку у помешканні чоловіка також було виявлено і вилучено пакет з камінням бурштину. Також правоохоронці повідомляли про вербування ще двох дівчат.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
2м/с