17°

погода у Рівному

Рівнян запрошують на виставу особливих акторів

26 жовтня о 17:00 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді за участю людей з інвалідністю відбудеться інклюзивний концерт «Inclusion in Harmony 2019».

Виставу про віру в життя, кохання та гармонію в стосунках між людьми покажуть також у Хмельницькому.

Захід безкоштовний. Отримати запрошення можна зателефонувавши за номером: + 38 096 818 38 03.

Джерело: Горинь.Інфо

Близько 130 учасників танцювальної вистави з Вінниці, Києва, Хмельницького, Рівного, Миколаєва, серед яких і люди, як з інвалідністю так і без, вийдуть разом на одну сцену. Артисти через мистецтво донесуть глядачу головний «меседж»: існуючі бар’єри потрібно ламати!

«Inclusion in Harmony» – це вистава, в якій закладена філософія. Коли її дивишся, не звертаєш увагу, які проблеми є в артиста.

Організатор проекту: ГО «Всеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток», за підтримки Народного депутата України, голови підкомітету молоді та спорту Верховної Ради України Ірини Борзової.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

У Рівному захід проходитиме за сприяння управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

В концерті візьмуть участь багаторазовий чемпіон Європи і світу з танців на візках Іван Сівак, вихованці клубу спортивного танцю «Флеш», танцювальна студія «NoName».

 

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp