33°

Рівнянка дивувала парижан і гостей міста вишиванкою

Джерело: Вісті Рівненщини

Керівник ансамблю сучасного танцю «Діалог» міського палацу культури Елла Манелюк – одна із п’яти українок, які побували у столиці Франції на Міжнародній Асамблеї Ради Танцю. Говорили про відкриття секції CID у Рівному.  А ще побачили Париж із висоти Ейфелевої вежі, побували на виставці Ван Гога та відчули смак Паризького Різдва.

Проходила XXIII Міжнародна Асамблея Ради Танцю у Парижі у межах розпочатої у серпні співпраці International Dance Council – CID за підтримки UNESCO – The United Nations of Dance CID.

Рівнянки Елла Манелюк, Ольга Гордєєва та Лариса Маркевич, які представляли Україну, обговорили з президентом Міжнародної Ради Танцю паном Alkis Raftis ключові напрями подальшої співпраці, зокрема, відкриття секції CID у Рівному.

– Наразі членами CID є представники Іспанії, Італії, Балі, Домінікії, Вірменії, Фінляндії, Ісландії, Узбекистану, Сербії, Македонії, Японії, Кенії, Мексики, Молдови, Індії, Бельгії, Болівії, Білорусії, Латвії та Мальти, – розповідає керівник ансамблю сучасного танцю «Діалог» міського палацу культури Елла Манелюк. –  У Париж на Міжнародну Асамблею Ради Танцю я приїхала з викладачами кафедри хореографії РДГУ  Ольгою Гордєєвою та Ларисою Маркевич. Були ще дві представниці «ЮКРЕЙНІАН», як нас там називали, із Харкова та Львова. Ми прийшли у вишиванках, тому всі хотіли з нами сфотографуватися. У національному одязі, окрім нас, були ще індійці. Бачила елементи національного вбрання й у представників Казахстану. Парижани зовсім інакші. Вони стильні, модні, не ходять у головних уборах, теплих чоботях, як ми. Я була у Парижі перший раз, тому мені все було цікаво: архітектура у пастельних тонах, Ейфелева вежа і вигляд із неї усього міста, виставка Ван Гога… На стінах музею, де презентувалася експозиція, ростуть дерева. Навколо музею – зарості. У Парижі так прийнято, зберігати все таким, як було.  На Міжнародній Асамблеї Ради Танцю теж говорили про збереження всіх елементів танцю від початку й до сьогодення, повідомляє сайт Міського палацу культури.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp