13°

Рівнянка перерахувала шахраю понад 700 тисяч гривень за лікування хворого брата

Жителька Рівного стала жертвою шахраїв, які видали себе за лікаря-нейрохірурга з США. Жінка перерахувала аферистам понад 700 тисяч гривень за лікування свого брата, який хворіє на важку хворобу.

За даними поліції, жінка познайомилася з шахраєм у соціальній мережі. Той представив себе лікарем і запропонував свої послуги щодо лікування брата жінки.

Аферист запевняв, що може приїхати до України, оглянути хворого та навіть забрати його на лікування до США. Однак для цього потрібно було сплатити певну суму грошей.

Жінка повірила шахраю і перерахувала йому 2 200 доларів США. Після цього аферист повідомив, що для лікування брата необхідно придбати додаткове обладнання, яке коштує 4 000 доларів.

Жінка знову перерахувала гроші, а потім їй повідомили, що потрібно заплатити ще за транспортування, лікування та інші витрати. Загалом шахраї отримали від жінки понад 700 тисяч гривень.

Поліцейські розпочали досудове розслідування за фактом шахрайства, вчиненого у великих розмірах. Вони встановлюють причетних до злочину осіб.

Поліція закликає громадян бути обережними та не довіряти незнайомцям, які просять переказати кошти чи віддати їх на лікування когось із родичів. Шахраї можуть представитися будь-ким. Ретельно перевіряйте інформацію та бережіть свої заощадження.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp