5°

Рівнянка повернулась з полону

Україна повернула з російського полону 108 жінок, 37 із них з «Азовсталі».

Чудова, надзвичайно приємна новина, серед них – наша землячка зі Жаврова Олена Кривцова. Вона перебувала в російському полоні з квітня цього року.

Лейтенант медичної служби Олена Кривцова працювала ординаторкою госпітального відділення військового госпіталю №555 у Маріуполі. Коли госпіталь розбомбили, Олена з іншими медиками допомагали пораненим на території металургійного комбінату імені Ілліча. Згодом її рідні дізнались, що вона в полоні.

За цей час мама Олени Тетяна Токарець єдиний раз отримала звістку від своєї доньки. Це був лист, в якому вона лише повідомила, що жива. Його передали представники Червоного Хреста із затримкою в два місяці. На цьому все.

Зустрічі з відповідальними за обмін наших полонених, які відбувались у Рівному, Києві не одразу дали результат. Особливу увагу до долі Олени, а також інших полонених медиків, привернув брат чоловіка Олени Андрій Кривцов. Він став одним із координаторів групи родин полонених військових медиків. Чоловік Олени Юрій Кривцов на той час перебував у зоні активних бойових дій. І ось після шести місяців невідомості дзвінок із невідомого номера.

Донька зателефонувала матері й повідомила, що вільна і вже в Україні. Це радісна звістка не лише для мами Тетяни Токарець, а й для всіх, хто вболівав за її долю, для всієї громади. Олена жива і буде вдома.

17 жовтня, в Україну повернулись 108 полонених українських жінок. Це перший масштабний суто жіночий обмін. Віримо в те, що скоро всі родичі наших полонених відчують радість зустрічі зі своїми рідними.

Віримо в ЗСУ, віримо в нашу перемогу!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp