25°

Рівнянка стала жертвою шахрайства в соцмережі: втратила майже 300 тисяч гривень

Жителька Рівного перерахувала майже 300 тисяч гривень чоловікові, з яким познайомилася в соціальній мережі. Чоловік представився жителем Сирії, зізнався в коханні й нібито надіслав жінці коштовний подарунок. Згодом з нею зв’язався “кур’єр” і попросив доплатити за доставку.

Як повідомила пресофіцерка поліції Анна Цап, поліцейські встановили, що на початку січня жінка познайомилася в соцмережі з чоловіком, який представився іноземцем, що проживає в Сирії:

“Чоловік швидко завоював довіру жінки, і згодом їхні стосунки стали більш близькими. Він запевняв її в своїх почуттях і на знак підтвердження запропонував надіслати їй посилку з подарунками: коштовним одягом та грішми. При цьому він запевнив, що сам оплатить доставку зі своєї країни.

Згодом з жінкою зв’язався “кур’єр” і повідомив, що для доставки посилки їй необхідно доплатити 80 тисяч гривень. Жінка погодилась на це. Згодом, під різними приводами, у неї виманили ще понад 216 тисяч гривень, які вона чотирма платежами перерахувала на різні рахунки одного з українських банків”.

Анна Цап додала, що через деякий час чоловік перестав виходити на зв’язок з жінкою, а посилка так і не надійшла.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом шахрайства. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp